KAMERA OBROTOWA HD ORLLO ROCAM NV 400 HD IP WIFI PODCZERWIEŃ

Dodaj recenzję:
  • Producent: Orllo
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 259,00 zł
KAMERA SPORTOWA ORLLO SJ6000 FULL HD 1080p WIFI REJESTRATOR

KAMERA OBROTOWA HD ORLLO ROCAM NV 400 HD IP WIFI PODCZERWIEŃ

ORLLO-ROCAM to kamera z wbudowaną kartą sieciową posiadająca indywidualny adres sieciowy.
Jako bezprzewodowa kamera IP wyposażona w kartę Wi-Fi sprawdzi się idealnie jako element domowej sieci komputerowej, elektroniczna niania czy gadżet szpiegowski.
Posiada obrotową głowicę, czujnik ruchu, tryb nocny, funkcję komunikacji w dwie strony oraz możliwość nagrywania materiału na karcie micro SD do 32GB.
Aplikacja z polskim menu na system Windows ułatwi korzystanie ze wszystkich rozbudowanych funkcji kamery!
Obraz z kamery można oglądać na smartfonie, tablecie, komputerze.

10 POWODÓW DLACZEGO WARTO MIEĆ ORLLO-ROCAM 400-NV:
1. Obrotowa kamera
2. Wysoka jakość obrazu 720p
3. Zapis na karcie pamięci do 32GB
4. Program do podglądu na żywo
5. Bezprzewodowa komunikacja WiFi
6. Wbudowany mikrofon i głośniki
7. Detekcja ruchu
8. Diody na podczerwień
9. Polskie menu Windows
10. Funkcja alarmu
WYSOKIEJ KLASY KAMERA IP WIFIORLLO-ROCAM NV 400 HD
ORLLO-ROCAM to kamera z wbudowaną kartą sieciową posiadająca indywidualny adres sieciowy.
Jako bezprzewodowa kamera IP wyposażona w kartę Wi-Fi sprawdzi się idealnie jako element domowego monitoringu, elektroniczna niania czy gadżet szpiegowski.
Dodatkowo wykryje ruch i powiadomi Ciebie o tym.


ELEKTRONICZNA NIANIA
niania.jpg (420×559)
Oglądasz, słyszysz, rozmawiasz, nagrywasz.
Masz powiadomienia (alarm) o każdym ruchu dziecka nawet z jego zdjęciem.
Dzień i noc !!!
Korzystając z funkcji kamery ORLLO-ROCAM zyskasz profesjonalną elektroniczną nianię!Baby monitor od dawna jest znany i ceniony wśród mam. Teraz może zostać zastąpiony przez kamerę IP, która jest rozwiązaniem tańszym, przy bogatych funkcjach. Klasyczny baby monitor z możliwością zdalnego podglądu przez aplikację na telefon komórkowy to koszt nawet 1000-1500 zł.Korzystanie z kamery ORLLO-ROCAM jest bardzo proste. Kamerka przesyła sygnał do routera, który przekierowuje go do sieci WWW. Po zainstalowaniu aplikacji w telefonie czy tablecie i uruchomieniu programu masz podgląd dziecka na żywo.Możesz także włączyć dźwięk, by słyszeć wszystkie odgłosy.Dodatkowym atutem jest możliwość nagrywania obrazu i dźwięku na karcie SD.Dzięki tej funkcji nie umknie ci żaden fantastyczny moment z rozwoju i osiągnięć twojego Maleństwa! Nie tylko go zobaczysz, ale też uwiecznisz.


DOMOWY MONITORING
Na wakacjach, w pracy, w kinie - gdziekolwiek jesteś - masz podgląd swojego mieszkania, zwierząt, domowników! W dzień i w nocy. Wykrywasz także każdy ruch otrzymując o tym powiadomienia nawet ze zdjęciem ze zdarzenia.Kamera ORLLO-ROCAM to podstawowy element tak domowego, jak i firmowego systemu zabezpieczeń. Do pracy wymaga podłączenia do sieci komputerowej.Bezprzewodowa kamera to wygodne rozwiązanie, ponieważ do pracy nie wymaga tworzenia infrastruktury sieciowej. Wyposażona w kartę Wi-Fi sprawia, że łatwo nawiązuje kontakt z komputerem, smartfonem, tabletem. Obraz z kamery można również udostępnić w internecie.Kamera IP to niezależne urządzenie, które jest pełnoprawnym i samodzielnym elementem sieci. Wyposażona jest w swój adres IP, stronę internetową, a nawet pamięć do nagrywania rejestrowanego materiału (karta microSD do 32GB).Możesz zabezpieczyć dom, mieszkanie, biuro tworząc swój własny profesjonalny system monitorowania - bez konieczności zawierania umów z agencjami ochrony.Ponadto, aby podłączyć kamerę nie potrzebujesz specjalisty ani kabli. Obsługa jest prosta, intuicyjna i bezprzewodowa.


OBROTOWA GŁOWICA
glowica.jpg (420×420)
Dzięki zdalnemu obracaniu kamerą, masz pełny obraz całego pomieszczenia!
Kamera ORLLO-ROCAM posiada obrotową głowicę w zakresie 355 stopni w poziomie oraz 120 stopni w pionie.Prędkość obrotu wynosi 70 stopni na minutę.Funkcja zdalnego sterowania obrotem głowicy (PTZ) pozwala na szybką zmianę ujęcia, a w konsekwencji - na błyskawiczne wychwycenie ewentualnych nieprawidłowości pojawiających się w całym monitorowanym pomieszczeniu.Jeśli masz psa, który niszczy rzeczy w mieszkaniu, możesz śledzić każdy jego ruch i w odpowiednim momencie wydać mu polecenie głosowe!


WYGODA NAGRYWANIA I ODTWARZANIA
wygoda2.jpg (420×395)
Odbieraj obraz i steruj nim za pomocą telefonu, tabletu, komputera będąc w pracy, w podróży, na wakacjach...
Podgląd z kamery ORLLO-ROCAM łatwo aktywujesz na swoim telefonie z systemem Android lub iOS.Materiał z kamery nagrasz też na kartę microSD.Możesz ustawić czas/godziny nagrywania, np. od 8,00 do 17,00.Kamera ORLLO-ROCAM posiada także funkcję nagrywania w pętli. Nieustannie zapisuje nagrania w postaci poszczególnych plików, które mają długość od 5 minut do 45 minut – zależnie od Twoich ustawień. Kiedy materiał zapełni całą kartę pamięci, kolejne pliki zapisywane są w miejsce już istniejących, przy czym nadpisywany jest każdorazowo najstarszy.Dzięki temu nie musisz się obawiać o niewystarczają ilość pamięci. 


PODGLĄD NA WIELU PLATFORMACH
Podłącz do 64 kamer on-line!
Obraz z kamery możesz na bieżąco ogladać na swoim komputerze, smartfonie, iPhonie. W tym samym czasie z podglądu może korzystać czterech użytkowników. W dołączonej do zestawu instrukcji znajduje się QR Code do pobrania programu, który umożliwia podglad na żywo nawet z 64 kamer.


KOMUNIKACJA GŁOSOWA W DWIE STRONY
komunikacja.jpg (420×420)
Bądź bliżej bliskich! Słuchaj, rozmawiaj.
Organizuj wideo-konferencje.
Dzięki wbudowanym głośnikom i mikrofonowi, kamera ORLLO-ROCAM umożliwia komunikację głosową z osobami znajdującymi się w pomieszczeniu z kamerą.Komunikacja ta jest możliwa także w drugą stronę.


CZUJNIK RUCHU
Będziesz powiadomiony o każdym ruchu. 
Kamera uruchomi alarm!
Kamera ORLLO-ROCAM posiada funkcję wykrywania ruchu. Po wykryciu poruszajacego się obiektu, zrobi zdjęcie i wyśle na twój e-mail lub serwer ftp, a następnie uruchomi alarm.


TRYB NOCNY
Dzięki podczerwieni uzyskasz super obraz także w nocy!
Wbudowane diody IR (podczerwieni) pozwalają na zysykanie wyraźnego, dobrego obrazu także w nocy.
Zasięg w pomieszczeniu wynosi 10m.Obraz z trybie nocnym jest czarno-biały.
diody-IR.jpg (420×561)


SZEROKI, WYRAŹNY OBRAZ
Doskonała jakość! 
Szczegółowy, ostry obraz!
Rozdzielczość nagrywanego materiału wynosi to 1280x720, przy 25 klatkach na sekundę. Kompresja obrazu H.264.Sensor CMOS 1/4 cala i 1.3 Mpix gwaratntuje wysoką jakość obrazu.
spec.jpg (860×860)
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU INSTRUKTAŻOWEGO:
filma.jpg (854×480)
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

kamera ORLLO-ROCAM New Vision
kabel sieciowy 5m
zasilacz
uchwyt
kołki 2 szt
Instrukcja w j. polskim do pobrania ze strony producenta
zestaw.jpg (580×501)