KAMERA SPORTOWA ORLLO SJ7000 4K

Dodaj recenzję:
  • Producent: Orllo
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 599,99 zł
KAMERA SPORTOWA ORLLO SJ7000 4K
ORYGINALNY REJESTRATOR SPORTOWY ORLLO SJ7000
NAGRAJ SWOJE EKSTREMALNE PRZEŻYCIANajważniejsze funkcje Kamer Sportowych Orllo SJ7000:
4k - nagrywanie w Ultra Full HD (10FPS)
Bezprzewodowy pilot - zdalna obsługa nagrywania i zdjęć
60FPS - dla rozdzielczości Full HD
50M - poprawiona wodoszczelność 
BEZPRZEWODOWY PILOT NA RĘKĘ

W zestawie Rejestratora Sportowego Orllo SJ7000 znajduje się bezprzewodowy pilot z opaską na nadgarstek. Pilot posiada dwa przyciski - jeden służy do włączania i wyłączania nagrywania a drugi do wykonywania zdjęć. Pilot pozwala na zdalną obsługę Rejestratora Sportowego. Umożliwia to wykonanie jeszcze ciekawszych ujęć. Przekonaj się, jak wygodne jest używanie rejestratora sportowego ze zdalnym pilotem na nadgarstku.
 
"Podziel Się Ekstremalnymi Przeżyciami z Kim Zechcesz"Nagrania wideo oraz zdjęcia rejestrowane są na karcie micro SD - możesz je skopiować do komputera poprzez załączony kabel USB lub używając czytnika kart pamięci.Kartę micro SD możesz również umieścić w tablecie lub smartfonie i oglądać nagrania niemal od razu. Również wbudowany w wideorejestrator sportowy wyświetlacz 2" pozwala na podgląd zdjęć i nagrań bezpośrednio w kamerce sportowej. W naszym sklepie możesz kupić dedykowaną kartę microSD 32GB Orllo-Goodram klasy 10 przeznaczoną dla bardzo wymagających kamer sportowych i samochodowych.
 
SZEROKOKĄTNY OBIEKTYW - NAGRAJ JESZCZE WIĘCEJ
Matryca Full HD w połączeniu z szerokokątnym jasnym obiektywem gwarantują, że żaden detal nie umknie z nagrania. Zachowaj pozytywne emocje na zawsze i dziel się nimi z przyjaciółmi. Zabierz Kamerę Sportową Orllo SJ7000 w góry, nad jezioro lub nad morze, na rowerowe eskapady lub wyścigi samochodowe. Możesz nagrywać co tylko zechcesz - jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.
 
KAMERA SPORTOWA JAKO KAMERA SAMOCHODOWA 
 
WODOSZCZELNA OBUDOWA ORAZ WYGODNE UCHWYTY I MOCOWANIAZestaw rejestratora sportowego SJ7000 zawiera wodoszczelną obudowęktóra pozwala nurkować z kamerą do 50 m głębokości. Nagraj niezapomniane ujęcia z rafy koralowej lub nauki pływania swojego dziecka. Tryb nurkowania - Diving Mode dostosowuje balans bieli tak by ujęcia podwodne były jeszcze bardziej realistyczne. Zabierz rejestrator sportowy na windserfing lub żaglówkę i kręć filmy bez martwienia się o zniszczenie.

 
KOMPLETNY ZESTAW UCHWYTÓW I MOCOWAŃ

Kamera sportowa wyposażona jest w cały zestaw uchwytów, mocowań, klips i przyssawkę. Dzięki temu zamocujesz ją w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu aby rejestrować niezapomniane ujęcia. Umożliwia to zamocowanie rejestratora sportowego m. in. na kasku , kierownicy roweru lub motocykla, szybie czy też karoserii pojazdu. W przeciwieństwie do innych kamer sportowych decydując się na Orllo SJ7000 nie musisz kupować dodatkowych drogich akcesoriów. 
APLIKACJA MOBILNA NA ADROID I IOS
Aplikacja umożliwia zdalną kontrolę nad kamerą sportową, nagrywanie filmów, robienie zdjęć, zmianę ustawień oraz przeglądanie nagrań i zdjęć.Wybrane ustawienia:
Korekta ekspozycji
Wybór rozdzielczości
Zdjęcia seryjne
 
WBUDOWANY MODUŁ WI-FI


Jak działa moduł Wi-Fi? Moduł WiFi poszerza zakres zastosowań i możliwości kamery. Gdy założysz kamerkę sportową na kask, nie widzisz ekranu, ale możesz kadrować przy pomocy smartfona. Niezależnie od umiejscowienia rejestratora sportowego, dzięki połączeniu ze smartfonem lub tabletem masz pełną kontrolę nad rejestrowanym obrazem. Wi-Fi pozwala na robienie jeszcze bardziej oryginalnych selfie - nie musisz ograniczać się do ujęć z ręki lub wysięgnika. Łączność bezprzewodowa może okazać się przydatna również, gdy urządzenie zamontujesz na zewnątrz samochodu, na motorze lub rowerze i chcesz uruchomić lub zatrzymać nagrywanie podczas jazdy. Wi-Fi pozwala też eksplorować dno jeziora lub morza z podkładu łódki bez zanurzania się. Trzeba jednak pamiętać że zasięg Wi-Fi pod wodą zmienia się. Łącząc się przez WiFi w każdej chwili możesz pobrać świeżo zrobione zdjęcia lub filmy na swój telefon i udostępnić w mediach społecznościowych lub przesłać przyjaciołom.
"PRZEKONAJ SIĘ DO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KAMER SPORTOWYCH ORLLO"
OBEJRZYJ FILM Z KAMERY SPORTOWEJ