LATARKA OSRAM LOOX-CU CUBY BK 3200K 5V 20LM

Dodaj recenzję:
  • Producent: Osram
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 64,99 zł
LATARKA OSRAM
LOOX-CU CUBY BK
3200K
20LM
LATARKA OSRAM
LOOX-CU CUBY BK
3200K
20LM


Nowe akcesoria LED Cuby firmy OSRAM łączą w sobie zalety technologii LED z eleganckim i nowoczesnym designem oraz szeroką paletą kolorów. Podstawową cechą wyróżniającą te produkty jest możliwość ładowania ich przez port USB.

Nowy produkt firmy OSRAM posiada wszystkie zalety LED: jest wyjątkowo jasny, zużywa bardzo mało energii, a trwałość źródła światła jest bardzo długa. Jej kompaktowy rozmiar i niewielka waga sprawia, że jest wyjątkowo praktyczny i poręczny.

W przeciwieństwie do innych produktów Cuby nie jest zasilane jednorazowymi bateriami, ale akumulatorami, które można doładowywać przez port USB dzięki kablowi zasilającemu – takiemu, jaki powszechnie dołączany jest np. do smartphone'ów czy telefonów komórkowych. Aby latarka LED była gotowa do ponownego użycia, wystarczy podłączyć ją do komputera lub gniazda w samochodzie. Dzięki energooszczędnej technologii LED akumulator wystarcza aż na 3 godziny ciągłej pracy!

Latarka Cuby została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów. Odporna na zabrudzenia obudowa silikonowa jest nie tylko miła w dotyku, ale także chroni LED przed uszkodzeniami mechanicznymi. Chromowane wykończenie dodaje elegancji. A zdecydowane kolory podkreślają nowoczesny design, który został doceniony przez jury prestiżowego konkursu „Red Dot Design Award": Latarka Cuby otrzymała nagrody, pokonując ok. 4,5 tys. innych produktów zgłoszonych do konkursu.  

Dane techniczne:
Wtyczka do lampy Micro USB
Maks. pobór mocy 1.8 W
Napięcie znamionowy 5 V
Moc znamionowy 4,80 W
Długość 60.0 mm
Masa produktu 70.00 g
Temperatura barwowa 3200 K
Strumień świetlny 20 lm