Lokalizator GPS Orllo G-STAR

Dodaj recenzję:
  • Producent: Orllo
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 289,99 zł
Lokalizator GPS Orllo G-STAR
Wodoodporny tracker GPS - Orllo G-STAR
Dyskretny i niewielki gabarytowo, profesjonalny gadżet szpiegowski, cechujący się bardzo prostym i intuicyjnym zarządzaniem z poziomu telefonu lub komputera. Jego rozbudowane funkcje znajdują zastosowanie w wielu ważnych obszarach codziennego życia.

 
tracker GPS


FUNKCJE TRACKERA ORLLO G-STAR


Śledzenie - funkcja wysyłająca link SMSem, dzięki czemu możemy monitorować przemieszczanie się lokalizatora poprzez telefon lub komputer.
Podsłuch - wbudowany mikrofon i funkcja posłuchu umożliwiająca rejestrowanie dźwięków w obszarze, w którym znajduje się lokalizator.
Geo-ogrodzenie - funkcja wirtualnego ogrodzenia pozwalająca na ustawienie obszaru, po którym może się poruszać obiekt z urządzeniem; przekroczenie ustalonego obszaru aktywuje powiadomienie SMS.

Alarm SOS - po naciśnięciu przycisku SOS urządzenie wysyła powiadomienie o tym; Orllo G-STAR ma możliwość przypisania aż dwóch numerów alarmowych.

Alarm oddalenia - przekroczenie ustalonej odległości od urządzenia aktywuje powiadomienie SMS.

Alarm prędkości - przekroczenie ustalonej wcześniej prędkości aktywuje powiadomienie SMS z informacją o prędkości i położeniu urządzenia (funkcja Over-Speed).

Lokalizacja cykliczna - funkcja lokalizatora, aktywująca wysyłanie cyklicznych powiadomień o swym położeniu, dzięki czemu można dokładnie śledzić jego przemieszczanie; Orllo G-STAR ma możliwość indywidualnego ustawienia cykliczności powiadomień (co ile sekund/minut) oraz ich ilości np. 20 powiadomień co 30 sekund.

Poziom baterii - powiadomienie o niskim poziomie baterii (SMS).

Tryb uśpienia - możliwość uśpienia i wybudzenia urządzenia za pomocą SMS’a, co pozwala zaoszczędzić zużycie energii i wydłużyć czas pracy lokalizatora.
 
JAK DZIAŁA LOGGER G-STAR?

To prosteWłóż do urządzenia kartę SIM dowolnego operatora (bez kodu PIN). Następnie, za pomocą własnego telefonu wyślij określoną komendę do lokalizatora Orllo G-STAR. Wystarczy zadzwonić na numer karty SIM znajdujący się w lokalizatorze GPS, a lokalizator odeśle ci SMSa z linkiem Google Maps pokazujący dokładną lokalizację!
Zarządzanie lokalizatorem odbywa się za pomocą bezpłatnej aplikacji na system Android/IOS (smartphone) lub z poziomu przeglądarki internetowej w systemie komputerowym.

tracker GPS
KONTROLUJ CO LUB KOGO CHCESZ DZIĘKI LOKALIZATOROWI ORLLO G-STARWykorzystując rozbudowane możliwości lokalizatora Orllo G-STAR zagwarantujesz bezpieczeństwo swojemu dziecku, a sobie spokój. Możesz wykorzystać funkcję śledzenia, by na monitorować, czy dziecko wraca właściwą drogą ze szkoły do domu.Korzystając z geo-ogrodzenia możesz upewnić się, że twoja pociecha nie wagaruje, ale przebywa na terenie szkoły. A jeśli masz wątpliwości, czy w wolnym czasie przebywa w odpowiednim towarzystwie, skorzystaj z opcji podsłuchu.


 
Kontroluj swojego partnera

Zamiast denerwować się, czy twój partner jedzie w prawdziwą delegację, podaruj mu lokalizator Orllo G-STAR! 

To rozwiązanie jest wielokrotnie tańsze niż wynajmowanie prywatnego detektywa. Ponadto, odpowiedź na nurtujące cię wątpliwości otrzymasz natychmiast.
 
Znajdź swojego przyjaciela


Już nigdy więcej nerwów związanych z możliwą utratą swojego najlepszego przyjaciela! Z lokalizatorem Orllo G-Star zawsze i wszędzie go odnajdziesz.

Wystarczy przypiąć urządzenie do obroży, siodła itp. Możesz też ustalić wirtualne ogrodzenie, by uzyskać dodatkową kontrolę nad zwierzęciem.

 
 
Zlokalizuj swój samochód GPS

Czy często zdarza ci się, że zapominasz, gdzie zaparkowałeś? A może boisz się, że ktoś mógłby ukraść Twój nowy samochód?

Dzięki lokalizatorowi Orllo G-STAR będziesz znać położenie pojazdu w każdej chwili. Możesz spać spokojnie, bo twój samochód, motor, skuter są monitorowane.

Dodatkowo, jeśli ustalisz geo-ogrodzenie dowiesz się, czy Twój samochód zostawiony w warsztacie nie opuszcza jego terenu bez Twojej zgody.
 
Kontroluj osoby w podeszłym wieku

Jeśli masz w rodzinie osobę starszą, być może chorą - mającą kłopoty z pamięcią, możesz jej zagwarantować zdalną opiekę. Przekaż jej tracker Orllo G-STAR, a zawsze ją odnajdziesz.

Możesz także ustawić funkcję lokalizacji cyklicznej, by śledzić spacer bliskiej ci osoby. A ustawienie alarmu SOS zapewni natychmiastowe powiadomienie, gdy osoba ta będzie potrzebowała twojej pomocy.

 

 
Śledź swój bagaż podczas podróży

Zagubienie bagażu podczas podróży zdarza się dość często, zwłaszcza na dużych lotniskach. 2% zaginionych rzeczy nigdy się nie odnajduje.

Jeżeli martwisz się, by nie przytrafiło ci się coś takiego, co niewątpliwie popsułoby twoje wakacje, nie wpadaj w panikę. 

Włóż do bagażu logger Orllo G-STAR i prześpij spokojnie całą podróż! 
Kontroluj młodego kierowcę

Zastanawiasz się, czy twój syn - świeżo upieczony kierowca - jeździ z dozwoloną prędkością? A może pracownicy twojej firmy zbyt często przekraczają prędkość?Rozwiej szybko swoje obawy instalując w samochodzie lokalizator Orllo G-STAR.

 
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Moduł GPS - UBLOX
Namierzanie - GPS / GPRS (AGPS)
Zasilanie - 1600mAh
Czas ładowania - 4 - 5h
Czas czuwania - 100h
Slot kart SIM - TAK
Zasięg - globalny
Wymiary - 50x20x20mm
Waga - 75g
Materiał - tworzywo sztuczne
Wodoodporność - IPX4/0B1*
Kolor - czarny
Certyfikaty - FCC, CE, RoHS
logger GPS


* Całkowita ochrona przed spryskiwaniem i zachlapaniem wodą z różnych kierunków. Nadaje się do użytku turystycznego i na co dzień np przy lekkim deszczu. Nie jest to całkowita wodoszczelność. Należy pamiętać, że do środka może przedostać się woda w czasie zanurzenia lub skierowania silnego strumienia w stronę lokalizatora co może doprowadzić do jego uszkodzenia i utraty gwarancji.

 
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU G-STARLokalizator Orllo G-STAR
Ładowarka sieciowa
Kabel USB
Śrubokręt