Philips D2R WhiteVision Xenon Żarnik 6000K

Dodaj recenzję:
  • Producent: Philips
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 289,99 zł
WhiteVision Xenon D2R 85 V 35 W - samochodowa lampa ksenonowa
WhiteVision Xenon D2R 85 V 35 W - samochodowa lampa ksenonowa
    Bezpieczeństwo jeszcze nigdy nie było tak atrakcyjne
Lampy ksenonowe Philips WhiteVision zapewniają efekt intensywnego, białego światła, które zwiększa widoczność podczas jazdy do 6000 kelwinów. To znakomite uzupełnienie reflektorów ksenonowych, dopasowane do wyglądu źródeł światła LED pojazdu.
EAN: 8727900375077
CTN: 85126WHVS1

 
Cechy produktu
Produkty marki Philips są wybierane przez wszystkich najważniejszych producentów samochodów
Od 100 lat firma Philips jest liderem w branży oświetlenia samochodowego, wprowadzając innowacje technologiczne, które stają się standardami w nowoczesnych pojazdach. Obecnie w oświetlenie firmy Philips jest wyposażony co drugi samochód w Europie oraz co trzeci samochód na całym świecie.

Wielokrotnie nagradzany producent żarówek samochodowych
Nasze żarówki są często nagradzane przez ekspertów motoryzacyjnych.

Strumień wyraźnego, czystego, białego światła rozpraszający mrok
Lampy ksenonowe Philips WhiteVision o temperaturze barwowej 6000 K oświetlają drogę strumieniem jasnego, czystego, białego światła, które rozprasza mrok. Dzięki opatentowanej technologii powlekania Philips lampy ksenonowe WhiteVision emitują intensywne, niebieskie światło na pobocze drogi, zapewniając lepsze oświetlenie znaków drogowych i przeszkód przez światła mijania.
W 100% legalne użytkowanie na drogach, w 100% intensywne białe światło
Lampy ksenonowe WhiteVision uzyskały certyfikację ECE. Są to lampy generujące intensywne białe światło, które dopuszczono do legalnego użytkowania na drogach. Zapewniają one nie tylko najlepszą widoczność, ale także nie oślepiają kierowców jadących z naprzeciwka dzięki barwie światła, która jest doskonale dopasowana do źródeł LED.
Zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE
Firma Philips Automotive niezmiennie oferuje najlepsze w swojej klasie produkty i usługi na rynku producentów oryginalnego wyposażenia, a także na rynku wtórnym. Nasze produkty są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości i testowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi specyfikacjami, aby zmaksymalizować poziom bezpieczeństwa i wygodę naszych klientów. Cała nasza produkcja jest skrupulatnie testowana, kontrolowana i certyfikowana (ISO 9001, ISO 14001 i QSO 9000) zgodnie z najwyższymi wymaganiami norm ECE.
Większy kontrast zapewnia lepszą widoczność i bezpieczniejszą jazdę
Maksymalnie białe światło o temperaturze barwowej 6000 K zapewnia lepszą widoczność oznakowania drogowego. Bielsze światło wpływa na koncentrację i zwiększenie czujności kierowcy w nocy, pozwalając na bardziej komfortową i bezpieczną jazdę.
Żarówki samochodowe Philips są bardzo wytrzymałe
Szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV jest bardziej wytrzymałe niż szkło twarde i charakteryzuje się wysoką odpornością na wysokie temperatury i drgania, co eliminuje ryzyko wczesnych awarii. Żarówki samochodowe firmy Philips wykonane ze szkła kwarcowego odpornego na działanie promieni UV pozwalają na uzyskanie zwiększonego ciśnienia w żarówce, dzięki czemu emitują mocniejsze światło i zapewniają większą trwałość.
Firma Philips zaopatruje wszystkich najważniejszych producentów samochodów
Firma Philips jest renomowanym producentem najbardziej zaawansowanych technologicznie samochodowych rozwiązań oświetleniowych. Co drugie auto w Europie jest wyposażone w oświetlenie firmy Philips — to najlepszy wybór dla producentów samochodów.
Źródło białego światła najwyższej jakości, doskonale pasujące do źródeł światła LED
Lampy ksenonowe Philips WhiteVision to doskonały wybór dla kierowców, którym zależy na strumieniu wyraźnego, białego światła zbliżonego do światła LED. Lampy ksenonowe WhiteVision mają taką samą temperaturę barwową jak źródła światła LED i stanowią znaczące usprawnienie ksenonowego oświetlenia głównego. Dzięki opatentowanej technologii powlekania Philips lampy ksenonowe WhiteVision emitują prawdziwie białe światło dopasowane barwą do źródeł światła LED pojazdu.
Produkt dostępny w najpopularniejszych typach lamp ksenonowych: D1S, D2S, D2R
Aby dowiedzieć się, jakie lampy ksenonowe WhiteVision pasują do Twojego samochodu, odwiedź stronę www.philips.com/automotiv

Specyfikacja Techniczna

ParametryWartość
Technologia Ksenon
Typ D2R
Seria WhiteVision
Zastosowanie Światła drogowe, Światła krótkie
Podstawa P32d-3
Homologacja ECE TAK
Napięcie 85 V
Moc 35 W
Temperatura barwowa 6000  K
Lumeny 2800 ±450  lm
Trwałość 1600 h
Spodziewane zalety Styl
Najważniejsza cecha produktu Źródło białego światła LED najwyższej jakości
Wpis zamówienia 85126WHVS1
Kod zamówienia 37507733
Informacje o zapakowanym produkcie  
Wysokość 14 cm
Długość 12,5 cm
Szerokość 6,8 cm
Waga brutto na sztukę 100,5 g
Informacje o opakowaniu zewnętrznym  
Waga brutto na sztukę 0,2  kg
Wysokość 14 cm
Długość 14,6 cm
Szerokość 13,1 cm
Dane opakowania  
Rodzaj opakowania S1
EAN1 8727900375077
EAN3 8727900375084