Światła do jazdy dziennej HELLA LEDayLine 5 Diod High Power Led

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 799,00 zł
Zestaw do światel dziennych Hella LEDayLine 5 High Power Led.
HELLA LEDayLine
Światła do jazdy dziennej 5 High Power LED


Najlepszy produkt stworzony przez niemieckiego potentata braży motoryzacji firmę Hella jaki kiedykolwiek powstał. Światła do jazdy dziennej z serii LEDayLine to zupełnie nowy wymiar oświetlenia samochodowego deklasujący konkurencję. Seria LEDayLine to innowacyjna technika oświetleniowa połączna z perfekcyjną niemiecką precyzją i nowoczesną stylizacją. Jest to produkt skierowany do najbardziej wymagającego klienta, ceniącego sobie elegancję, komfort, bezpieczeństwo i gwarancję najwyższej jakości i trwałości produktu.

Dlaczego warto kupić ten produkt?

1.) Innowacyjna technika produkcji bardzo mocnych diod LED (*5 na lampę), zaprojektowanych przez wybitnych inżynierów.

2.) Jasno-białe światło sygnalizacyjne emitowane za pomocą światłowodu, w modnej minimalistycznej stylizacji.

3.) Ze względu na unikalność technologii tworzenia diod LED przez firmę Hella, światła dzienne z serii LEDayLine są rozpoznawane wcześniej niż jakiekolwiek inny produkt konkurencji oraz światła mijania

4.) Bezpieczeństwo to dewiza inżynierów Hella, dlatego uwzględniając statystki poważnych wypadków na terenie Europy, stosowanie świateł dziennych zmiejsza ryzyko uczestniczenia w wypadku o około 58%. Wybierając LEDayLine zyskujesz gwarancję wcześniejszego i lepszego rozpoznania przez innych uczestników ruchu drogowego.

5.) Oszczędność - technologia LED to ponad 30 razy dłuższa trwałość diod LED niż w przypadku stosowania zwykłych żarówek halogenowych.

6.) Oszczędność paliwa - stosowanie świateł dziennych LEDayLine nie powoduje większego zużycia paliwa, w stosunku do jazdy bez użycia świateł. Zużycie energii to tylko 5,5W.

7.) Łatwy montaż - przejrzysta instukcja ręcznego montażu, dołączona do każdego z zestawu świateł dziennych.

Zestaw zawiera:
 2 Lampy Led (5 Diody) wymiary
220mm x 28mm x 80mm
Okablowanie
Centralną jednostę sterującą
Instukcję ręcznego montażu
Pudełko
Roczną gwarancję producenta