Usługi

Firma Bestlook oferuje Państwu najwyższej jakości usługi, świadczone przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Jako jedna z nielicznych firm w Europie środkowo-wschodniej nieprzerwanie od wielu lat prowadzimy bliską współpracę z największymi producentami oświetlenia na świecie m.in. Philips, Osram, General Electric, Valeo, Bosch. Nasza wiedza oraz wieloletnie doświadczenie daje nam możliwość realizacji nawet najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, związanych z branżą oświetlenia. Wybierając naszą firmę otrzymują Państwo profesjonalizm świadczonych przez nas uług, gwarancję oryginalności produktów, indywidualne doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań oraz przystępne, konkurencyjne ceny. Naszym celem jest Państwa satysfakcja, ponieważ klient jest dla nas najważniejszy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.1.) Profesjonalny montaż i wymiana żarówek i żarników xenonowych.

- Żarówki halogenowe - od 10zł *
- Żarniki xenonowe - od 50 zł *

* Cena jest zależna od modelu samochodu, stopnia skomplikowania, czasu pracy naszego pracownika oraz innych czynników t.j. konieczności rozmontowania błotnika czy rozklejenia lampy, w celu prawidłowego i bezawaryjnego montażu nowych żarówek/żarników.

Doradztwo w zakresie wyboru typu żarówki, żarnika, mocowania, czy właściwości produktu pod kątem wytrzymałości, mocy świecenia, barwy światła, żywotności, wykonania otrzymają Państwo za darmo! 
2.) Naprawa lamp - Cena jest ustalana indywidualnie w zależoności od modelu samochodu i stopnia uszodzenia lampy.3. Naprawa całych układów xenonowych - Cena ustalana indywidualnie.


3a.) Usługa profesjonalnego oszacowania stopnia i rodzaju uszkodzenia układu xenonowego oraz wyceny naprawy - Cena usługi 25zł, dla klientów którzy zdecydują się na naprawdę w naszej firmie, usługa ta jest bezpłatna.

3b.) Montaż zestawu xenonowego - Cena od 25zł.4. Usługi wulkanizacyjne

4a.) Wyważanie - od 15zł za oponę
4b.) Przekładka - od 15zł za oponę
4c.) Usługa kompleksowa 2w1 wyważanie i przekładka 4 opon - 100zł
4d.) Wymiana opon
4e.) Przechowywanie opon - Więcej informacji na maila lub telefon.5. Profesjonalny montaż taśmy/pasków LED w Państwa domu/firmie.

W skład kompleksowej usługi wchodzi doradztwo z zakresu doboru najlepszych rozwiązań oświetlenia LED m.in wyboru taśmy LED która będzie najlepiej pasowała do Państwa potrzeb (rodzaju taśmy 3528 lub 5050, mocy taśmy, ilości diod na metrze, długości taśmy potrzebnej do oświetlenia określonego pomieszczenia, barwy światła) jak rówież pomocy w doborze najlepszych zasilaczy, sterowników, kontrolerów, wzmacniaczy mocy, usługi lutowania dowolnej ilości taśmy według potrzeb klienta, pomocy w wyborze najlepszych profilów oraz profesjonalnego montażu z dojazdem do klienta.

W celu wstępnej wyceny prosimy o kontakt mailowy lub bezpośrednio w naszym salonie na ulicy Wał Miedzeszyński 373.6. Skup katalizatorów.

6a.)
Najlepsze na rynku ceny skupu,
6b.) Dogodne formy transportu,
6c.) Szybka płatność
6d.) Profesjonalny sprzęt służący do wiarygodnej i uczciwej wyceny7. Klimatyzacje samochodowe - Uwaga wielkie otwarcie Kwiecień 2012r.8. Inne usługi związane z oświetleniem LED m.in

8a.) Montaż oraz instalacja wielokanałowego inteligentnego modułu i sterownika podświetlenia schodów

8b.) Wykonanie tablicy LED w dowolnym rozmiarze według potrzeb klienta, posiadającej płynną regulacje zmiany kolorów oraz barwy świecenia, sterowanej za pomocą pilota, dającej możliwość nieskończonej modyfikacji za pomocą specjalnie przystosowanych markerów którymi możemy pisać/malować po jej powierzchni co stanowi oryginalny nośnik reklamy w Państwa firmie bądź ciekawy element wyposażenia nowoczesnego mieszkania.
8c.) Inne usługi - jesteśmy otwarci na Państwa wszelkie sugestie.

W celu szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt mailowy na adres: sklep@oswietlenia.com bądź bezpośrednio w naszym firmowym salonie na ulicy Wał Miedzieszyński 373 w Warszawie.