ŻARÓWKA GROW LED 15W

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 120,00 zł
ŻARÓWKA GROW LED 15W
Bestlook jest dystrybutorem eko oświetlenia LED do hodowli roślin na  polskim rynku. Nasza firma wyszła naprzeciw stale rosnącemu zapotrzebowaniu klientów na energooszczędne oświetlenie led  do hodowli roślin.  Naszą oferte kierujemy do hodowców indywidualnych, sklepów, szklarni, uniwersytetów i instytucji naukowych.  Nasze Panele są wykonane jedynie z najlepszych materialow, co zapewnia wysoką jakość produktów.
 
 Żarówka Grow  LED 15W . Jest to nowa generacja oświetlenia stworzona dla nowoczesnych hodowców zostawjająca w tyle HPS-y. Eksperymentowana przez NASA i uznana jako najlepsze sztuczne żródło światła do rozwoju i kwitnienia roślin.
 
NASZE LEDY ŚWIECĄ W INSTYTUTACH NAUKOWYCH (IBiB) UCZELNIACH (SGGW) KWIACIARNIACH I U OSÓB PRYWATNYCH

ŻARÓWKA GROW LED 15 W
Wysoka sprawność, szeroki kąt naświetlania 120° ,TRIO  Color Połączonie niebieski, czerwony, pomarańczowy.Ten panel nie ma stateczników które mogą ulec wypaleniu jak inne oświetlenia dla rośli. Nie nagrzewa sie, daje delikatne ciepło.Nie powoduje brązowienia i spalania liści, co zdarza się to często w przypadku większości  innych świateł które bardzo się nagrzewają.Mniejsza temperatura pracy zmniejsza zapotrzebowanie na wodę. Panel led oszczędza od 60% do 90% zużycia energiiw porównaniu do żarówek i lamp fluorescencyjnych. Szeroki kąt projekcji gwarantujejednolite pokrycie liści. Naukowo obliczone i wymieszane diody LED czerwone , niebieskie i pomarańczowe eliminują przez rośline czasochłonne repozycjopnowanie odrębnych kolorowych świateł i przyspieszają fotosynteze roślin. Roślina pochłania 100% światła LED a z HPS-a po rozpozycjonowaniu tylko 5%.Czerwone  niebieskie i pomarańczowe fale są do wzrostu i kwitnienia roślin. Typowe białe światło które jest bardzo gorące co prowadzi do przegrzania i tylko spożywa nadmiernie energie elektryczną. Jest to nowy system Full Spectrum zapewnienie maksymalnej ochrony roślin i polepszenia produktywności.

 DANE TECHNICZNE:
 
 niebieskie diody LED  ( 460-470nm )
czerwone diody LED  ( 650-660nm )
 pomarańczowe diody LED (610-615nm)
12 diod LED
7:1:1
Kolor: czerwony + niebieski+pomarańczowy = fioletowy patrząc
Napięcie robocze: 220V-240
Moc: 15 W
Wysokość : 14 cm
Szerokość: 5 cm
 
""UWAGA ŻYWOTNOŚĆ do 30,000 GODZIN""
Gwint E27